Ponadczasowy miejski look: Fiat 500X

Myli się ten kto myśli, że Fiat nie może zawojować europejskich dróg czymś więcej, niż dotychczas dane nam było testować. Model 500X zaskakuje niedowiarków, zamyka usta krytykom i zachwyca tych, który w aucie miejskim szukają charakterystycznego pazura.

Wsiądź to Fiata 500X, a miasto będzie Twoje!

Odświeżona wersja Fiata 500X jest tym, na co czekali fani drapieżnych czterech kółek. Kierowcy mogą teraz w jeszcze wygodniejszy sposób przemierzać europejskie drogi, a do tego czuć się we wnętrzu jak w najwyższej klasy aucie miejskim. Jesteście ciekawi, czym tym razem zaskakuje włoski koncern? Odważnym połączeniem kultowej „pięćsetki” z miejskim crossoverem. Niedowiarków uspokajamy – taki wóz istnieje, a na dodatek prezentuje się znakomicie w odsłonie, jaką serwuje Fiat. To coś więcej niż nowoczesny miejski samochód. To designerski majstersztyk!

Auto dla żądnych przebojowości

Nie wiemy, czy Fiat 500X przypadnie do gustu pod względem wygody, osiągów czy przestrzeni. Możemy jednak zapewnić, że poruszając się tym samochodem nie pozostaniesz niezauważony. Projektanci zadbali, aby każdy element świadczył o oryginalności, która zarazem pozostaje wierna wypracowanej przez lata stylistyce Fiata 500. Sylwetka jest klasyczna, jednak odważniej spogląda przed siebie. Czarne detale wyraźnie odznaczają się na tle nadwozia. Wreszcie kształt – tak znany, a zarazem świeży.

Twórcy modelu skupili się nie tylko na wyglądzie, ale także możliwościach, jakie tkwią w nowoczesnych technologiach. Ulepszony Unconnect dostępny w standardzie, którym można sterować za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego to ukłon w stronę tych, którzy cenią wygodę jazdy w każdym wymiarze. A do tego ciemne, minimalistyczne wnętrze, w którym można poczuć się niczym w limuzynie. Oto, czego potrzeba dziś kierowcy do poruszania się po mieście. Klasyczna „pięćsetka” nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i możemy się założyć, że zaskoczy nas jeszcze niejeden raz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *