Abarth 695 Anniversario: na pełnych obrotach

To jeden z tych sportowych samochodów, obok których trudno przejść obojętnie. Abarth wie, jak rozpieszczać kierowców: propozycje marki są dopracowane w każdym szczególe i odpowiadają na oczekiwania lubiących jazdę dynamiczną i pewną. Co w tej kwestii ma do zaoferowania wersja 695 Anniversario?

Przyjemność prowadzenia

Patrząc na nowoczesny charakter Abartha 695 trudno uwierzyć, że marka już od 70 lat cieszy nas niecodziennymi rozwiązaniami w zakresie prowadzenia. Miejsce za kierownicą tego niepozornego samochodu obiecuje świetną zabawę, porządną dawkę adrenaliny oraz świetne osiągi. Jak to możliwe? Wszystko skrywa się za technologią, która ma jedno zadanie: zapewnić kierowcy maksymalną satysfakcję.

Anniversario to model powstały z okazji 70-lecia marki. Ma zatem w sobie to wszystko, co potrzebne do jazdy dynamicznej i pewnej. Technicznie to majstersztyk: wielu kierowców daje się zwieść niepozornym rozmiarom auta. Bazujący na Fiacie 500 model został opracowany tak, aby z jednej strony pełnić funkcję małego, zwrotnego, miejskiego auta, a z drugiej sprawdzić się jako sportowy samochód dostępny na każdą kieszeń.

Udoskonalenia na miarę potrzeb

Anniversario to nie tylko nowa wersja sportowego Abartha. To również, a może przede wszystkim, ekskluzywna edycja modelu dostępnego pierwotnie w bardzo ograniczonej liczbie. Kierowca, któremu uda się ustrzelić ten samochód, może czuć się szczęściarzem – nawet, jeśli zdecyduje się na zakup używanego egzemplarza. Model nie traci nic ze swojego pierwotnego uroku. Ulepszenia obejmują m.in. jeszcze bardziej sportowe wnętrze oraz większą dbałość o najmniejsze szczegóły. Ciekawym udoskonaleniem jest również obecność spojlera, którego ustawienie można samodzielnie regulować. Jazda ze sportowym zacięciem okazuje się prostsza niż kiedykolwiek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *